Marketingowa Strona Masz pytania? Zadzwoń!
500 400 706
   7761521


Od samego początku (już w pierwszym miesiącu) od uruchomienia nowej witryny, zwiększył się wskaźnik sprzedaży bezpośrednio za pomocą internetu o 21%. Kierowanych do nas jest znacznie więcej zapytań od kontrahentów. Klienci wydają się być znacznie bardziej przekonani do kupna naszych produktów. Referencje »

Mariusz Marszałkowski - Arret s.c., wiaty; palarnie; gabloty
Strona wykonana przez Pana spełnia moje oczekiwania, jest od ponad roku naszą wizytówką. Stworzone logo i znaki graficzne bardzo dobrze nas identyfikują. Generalnie nasz klient w początkowym okresie funkcjonowania firmy to klient, ktory znalazł nas w sieci... Kontakt z Panem jest dobry, nietrudno jest osiągnąć konsensus, a porady trafne. Bardzo dziękuję za współpracę do ktorej rownież chętnie powracam w sytuacjach "awaryjnych"

Joana Breśka - Expelos
Na temat strony WWW:
Jej wygląd jest bardzo atrakcyjny, a funkcjonalność także spełnia nasze oczekiwania. Dzięki otrzymanej stronie, już w pierwszych dniach po jej uruchomieniu, pozyskaliśmy kilku poważnych kontrahentów. W efekcie, odnotowaliśmy wyższą sprzedaż produktów.

Na temat marketingowych aukcji:
Zaplanował naszą strategię sprzedaży, napisał ofertę, stworzył stronę "o mnie", a także wykonał uniwersalny szablon do wystawiania aukcji. TurboSell sprawiło, że średnia sprzedaż ogumienia naszej firmy na Allegro, już w pierwszym miesiącu wzrosła o 30%. Referencje »

Tomasz Radziewiński - Gold-Gum, sklep z oponami
Praca Alana Rybczyńskiego polegała na ulepszeniu mojej starej strony internetowej. Zaproponował także modernizację podstrony prezentującej ofertę, dzięki czemu ilość zapytań dotyczących mojej oferty na stronie rzeczywiście wzrosła. Referencje »

Ewa Lipka - Uroczyste Dekoracje
Współpraca z tą osoba to czysta przyjemność ! Same plusy. Czas wykonania strony TYDZIEŃ , konakt super a co najwazniejsze strona wykonana IDEALNIE z moim pomysłem..a nawet jeszcze lepiej. Pan Alan nie tylko wysmienicie wykonał strone ale tez udzielił bardzo cennych wskazówek i porad, a po finalizacji przesłał wszystkie potrzebne instrukcje. Pełen profesjonalizm.

Karol Podkidacz, Czekoladowe fontanny, 22 grudnia 2008
Na temat strony WWW:
Alan zrealizowal też dla mojej działaności stonę www, z której czerpię profity. Już teraz, zleciłem mu kampanię reklamową nowo stworzonej strony. Polecam Alana Rybczyńskiego - twórcę TurboSell jako osobę rzeczową, kompetentną i godną zaufania w marketingu internetowym na Allegro i podczas realizacji sprzedażowych stron www.

Na temat marketingowych aukcji:
Aukcje zarabiają 24 godziny na dobę, nawet o godz. 3:00 nad ranem. Szybki czas realizacji usługi i profesjonalizm ujęty na całej aukcji - to głównie te czynniki przekonują moich klientów i właśnie dzięki temu, moja sprzedaż zwiększyła się o 40%. Referencje »

Adam Fic, usługi VIN
Wspaniałe podejście do zawierania transakcji, znakomity kontakt. Bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam prawdziwego profesjonalistę! Sami sprawdźcie: akademia4x4.com

Krzysztof Dejewski, imprezy w terenie
Przepraszam za opieszałość , dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość .Wykonanie jak i obsługa SUPER .Warto powierzyć wykonywanie stron www. temu człowiekowi .Dostaję pochwalne komentarze od oglądających.POLECAM W 100%

Dariusz Ciechański, producent spławików