Marketingowa Strona Masz pytania? Zadzwoń!
500 400 706
   7761521Oferta

  • Tworzenie stron internetowych
  • Tworzenie sklepów internetowych
  • Logotypy, ulotki, wizytówki
  • Szablony aukcji Allegro
  • Teksty reklamowe
  • Aktualizacja stron

W ramach strony/sklepu proponujemy:


marketingowa strona www

Przy obecnym nasyceniu rynku, w zdobyciu klienta konieczne są coraz bardziej wyszukane działania. Wiele firm zdało sobie z tego sprawę.

Skuteczna i wysoko opłacalna strona musi dobrze wyglądać, być prosta w obsłudze, a jednocześnie zawierać kuszący marketing. Wszystkie te elementy będzie zawierała MarketingowaStrona, wykonana przez nas na zamówienie.

Dodatkowo Twoja strona będzie oparta o prosty w obsłudze system CMS. W dowolnym momencie będziesz mógł aktualizować swoją stronę.

induwidualny projekt graficzny

Wykonamy dla Ciebie szyty na miarę design strony. Wygląd decyduje o sprzedaży, dlatego Twoja strona będzie atrakcyjna wizualnie, przejrzysta i czytelna. Twoi klienci oprócz interesującej ich treści powinni widzieć gołym okiem, że mają do czynienia z profesjonalistami.

Przeszkolenie "jak samemu aktualizować stronę"

Zobaczysz krok po kroku, i przekonasz się, jak szybko i łatwo zmienia się treść zakładek na stronie. Wystarczy zalogować się do panelu administracyjnego. W łatwy sposób zmienisz jakiś tekst, dodasz zdjęcie, produkt, usługę itp.


copywriting dla strony głównej

Jeżeli wyślesz nam pierwotny tekst strony głównej, wówczas my poprawimy go pod względem marketingowym, a następnie wstawimy na stronę.

bonus #1 porady "jak wypromować firmę w internecie"

Aby wypromować firmę w internecie, zamiast pieniędzy czasami wystarczą chęci. Na życzenie zdradzamy techniki, jak zrobić to bezpłatnie lub przy minimalnych kosztach.

Jeżeli nie masz czasu na własnoręczną promocję, mogę zrobić to za Ciebie w ramach osobnej usługi.

bonus #2 2 miesiące pomocy

Jestem na wyciagnięcie ręki, jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania techniczne lub dotyczące reklamy. Po prostu pisz lub dzwoń.

Na życzenie:

bonus #3 statystyki odwiedzin

Statystyki odwiedzin przynoszą różnorodne korzysci. Widzisz ilość i źródła odwiedzin, badasz skuteczność reklamy i pozycjonowania, a nawet sprawdzasz skuteczność Twoich ofert.

bonus #4 pomoc w wyborze domeny (naming)

Jest kilka zasad wyboru domeny. Jej nazwa powinna być ciekawa, wyróżniająca się, łatwa do zapamiętania, krótka, zawierająca słowo-klucz oferty oraz łatwa w przekazie telefonicznym.